Trápi vás bolesť chrbtice, karpálny tunel alebo brnenie končatín?

Bolesť chrbtice počas života postihne zhruba 80 % ľudí, pričom u 10 % z nich sa bolesti vyvinú do chronickej podoby. Najčastejšou príčinou bývajú poškodené nervy.

a b c d e f h i k l m n o p r s t u v ú

Hemiparéza

mierne alebo neúplné ochabnutie alebo ochrnutie, ku ktorému dochádza na jednej polovici tela. Postihuje buď pravú alebo ľavú polovicu tela a nie je samostatným ochorením, ale príznakom alebo dôsledkom poškodenia jednej polovice mozgu.

Hemiplégia

úplná paralýza jednej strany tela. V tejto polovici tela už nie je žiadna zvyšková aktivita vo svalových skupinách. Neúplná alebo mierna paralýza sa nazýva hemiparéza.

Hrudná chrbtica

je úsek chrbtice, ktorý sa nachádza medzi krčnou a bedrovou chrbticou. U ľudí sa táto časť skladá z 12 kostí a 12 hrudných stavcov, ktoré sú tiež známe ako oblasť Th1-Th12.

Hrudné stavce

sú kosti, ktoré tvoria tzv. hrudnú chrbticu. U ľudí sa hrudná chrbtica skladá z dvanástich takých kostí alebo stavcov, ktoré sú charakteristické svojimi styčnými plochami s rebrami.

Hypestézia

označuje sa tak znížený zmysel pre vnímanie. Môžu to byť napríklad dotykové podnety ale aj bolesť, ktorú už necítime, najmä na koži. Príčiny hypestézie môžu byť rôzne, napr. vonkajšie poškodenie kože, v prípade popálenín, polyneuropatií alebo lézií periférnych nervov.

zada_3

Už žiadne AU!

1 kapsula denne

Balenie: 30 kapsúl
 
aublock-SK-30

Pre riadenú diétnu výživu pri bolesti sprevádzajúcej vertebrogénny syndróm, syndróm karpálneho tunela, polyneuropatia rôzneho pôvodu a neuralgia.

Nie je určené pre deti do 12 rokov.