Najčastejšie otázky

AU!BLOCK je potravina na osobitné lekárske účely na diétny režim pri bolesti nervového pôvodu: pri bolesti chrbtice (vertebrogénny syndróm), pri útlaku nervov v zápästí (syndróm karpálneho tunela), pri mravčení, brnení končatín a poruchách citlivosti (útlak nervov v zápästí), (periférna neuropatia, vrátane diabetickej).

AU!Block obsahuje tzv. pyrimidínové nukleotidy, predovšetkým na báze látok cytidínu a uridínu, ktoré zlepšujú prenos nervových vzruchov a urýchľujú regeneráciu nervov. Vďaka tomu dochádza k úľave od bolesti, ktorá sa objavuje pri vyššie popísaných problémoch (chrbticové syndrómy, neuralgia, polyneuropatia, syndróm karpálneho tunela). Okrem spomínaných účinných látok AU!Block obsahuje vitamín B12 a kyselinu listovú, ktoré napomáhajú vlastným reparačným procesom nervov.

Odporúčané dávkovanie je 1 kapsula denne, lekár môže konkrétne vám na základe vášho zdravotného stavu odporučiť iné dávkovanie. Dbajte na pokyny lekára.

Regenerácia nervov je pomalý a dlhodobý proces. Nástup účinku závisí na vašom zdravotnom stave, príčine, intenzite a dĺžke trvania vašich ťažkostí. Zvyčajne môžete zlepšenie pocítiť už o niekoľko týždňov. Odporúčame užívať AU!BLOCK aspoň 2 mesiace.

Dĺžka užívania závisí od intenzity vašich problémov. Vždy je dôležité mať na pamäti, že regenerácia nervov vyžaduje čas a trpezlivosť, preto by sa mal AU!Block užívať dlhodobo, odporúčame užívať aspoň 2 mesiace.

Áno, AU!Block môžete užívať spolu s bežnými liekmi a výživovými doplnkami. Nie sú známe žiadne interakcie.

AU!Block vďaka svojmu zloženiu regeneruje priamo postihnuté poškodené nervy. Lieky na tlmenie bolesti prinášajú krátkodobú úľavu, zriedka odstránia príčinu bolesti. AU!Block a analgetiká môžete kombinovať podľa potreby. Čím dlhšie budete užívať AU!Block, o to menej analgetík budete potrebovať.

Prípravok AU!Block je potravina na osobitné lekárske účely a môžete ho kúpiť v lekárni alebo online, bez lekárskeho predpisu.

Ako potravina na osobitné lekárske účely je AU!Block bezpečný a dobre znášaný, pre jeho užívanie nie sú známe žiadne obmedzenia, okrem precitlivenosti na niektorú z látok uvedených v zložení. AU!Block nie je určený pre deti do 12 rokov.