Trápi vás bolesť chrbtice, karpálny tunel alebo brnenie končatín?

Bolesť chrbtice počas života postihne zhruba 80 % ľudí, pričom u 10 % z nich sa bolesti vyvinú do chronickej podoby. Najčastejšou príčinou bývajú poškodené nervy.

a b c d e f h i k l m n o p r s t u v ú

Balneológia

zaoberá sa liečebným kúpeľom s prírodnými liečivými prameňmi. V balneoterapii sa rozlišujú kúpele plné, sedacie a čiastočné a kúpele inhalačné, tzv. parné kúpele. Pri tejto forme ošetrenia vztlak vody značne uľavuje svalom a kĺbom, takže pohyby, ktoré boli predtým ťažké, napríklad kvôli telesnej hmotnosti a bolesti, je možné ľahšie vykonávať. Teplá voda navyše celkovo priaznivo pôsobí na vegetatívny nervový systém, a tým zmierňuje bolesti pri rôznych príznakoch.

Bedrová chrbtica

je súčasťou chrbtice a skladá sa z piatich jednotlivých kostí, bedrových stavcov. Nachádza sa v spodnej časti chrbtice medzi hrudnou chrbticou a krížovou kosťou (os sacrum).

Bedrové stavce

päť bedrových stavcov dohromady tvorí bedrovú chrbticu, ktorá sa nachádza v spodnej časti medzi hrudnou chrbticou a krížovou kosťou (os sacrum).

zada_3

Už žiadne AU!

1 kapsula denne

Balenie: 30 kapsúl
 
aublock-SK-30

Pre riadenú diétnu výživu pri bolesti sprevádzajúcej vertebrogénny syndróm, syndróm karpálneho tunela, polyneuropatia rôzneho pôvodu a neuralgia.

Nie je určené pre deti do 12 rokov.